KONST / Litografier / Färglitografi 12113114
nr 1211 3114
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Färglitografi, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Signerad, daterad 1997, numrerad 42/250. Motivet: 46x58 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:36:18
2.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
22 okt
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén